איך לעשות מאדה עבור עישון מריחואנה רפואית

הנה מבטל בבית אנחנו באמת יכולים לקבל מאחור.

מאפשר רק לקחת שנייה להיות כנים לגמרי כאן. אין טעם להציע כי זה אולי עבור עישון טבק. מריחואנה רפואית היא חוקית (טוב, לא פדרלית), בכמה מדינות, ואנו בטוח שיש האקרים שם זה באמת נהנה לעשות משהו משלהם במקום רק לקנות משהו.

כיסינו כמה למטה והם תמיד נראו שיש משהו במשותף. הם משתמשים מגהצים הלחמה לחום. באופן בלתי נמנע שמישהו מציין איזה רעיון רע זה.

הם צודקים לעשות זאת. יש שפע של דברים אפשריים אפשריים שיכולים להתקיים על הברזל הלחמה, או דבק אתה משתמש כדי להדק את הדברים, כי אתה כנראה לא צריך לנשום. כי הלחמה הברזל הוא מה משך אותנו לפרויקט מלכתחילה למרות! זה גרזן! בושה עלינו (אולי נתמודד עם PVC מדורג לחץ הבא). זה כמו לשתות בירה דרך צינור עופרת.

אז, למה שמישהו רוצה להשתמש מאדה? זה קצת יותר בריא. אתה לא שורף את כל החומר הצמח ושאף אותו, אתה חימום אותו עד לנקודה כי thc ו קסם goo בפנים רותים ועושה אדי, אשר אתה נושם. אנחנו לא יודעים בדיוק כמה בריא, אבל זה חייב להיות לפחות שולי טוב יותר מאשר לשרוף דברים ולשאף אותו.

מכשיר פופולרי מאוד עבור זה הוא קסם מעופף תיבת השקת או mflb, מאדה ניידת כי retails סביב $ 100. אנשים הבנתי כי הדבר הוא די פשוט. רשת תיל מחוממת כדי בערך 360F (180C) מעלות או יותר על ידי לקצר את הסוללה. זהו זה. אתה יכול לחשוב, לא יכולתי להשתמש סיגריה e? ובכן, כנראה לא, הם לא מקבלים מספיק חם. זה יהיה גרזן מגניב אף.

בעת בניית משהו כזה, אתה צריך לעשות קצת מחקר ולעשות בטוח לחלוטין את החומרים שבהם אתה משתמש לא הולך להרוג אותך. כמה meshes תיל מצופים אבץ או כימיקלים אחרים. הלחמה ברור שצריך להיחשב גם כן. אתה לא הולך ברצינות להשתמש עצים מטופלים בשביל זה היית? מה אתה, מסטול?

אנשים רבים עשו גרסאות DIY של MFLB. חלקם הם סופר מהיר ardase, חלקם מפורטים יותר בבניית שלהם, וחלקם אפילו לחסר.