מחשבון מחובר עם ESP8266

Hacks מחשבון כבר בסביבה במשך זמן מה עכשיו ראינו את הפעולה ביותר סביב טקסס מכשירים TI-83, כמו גם TI-84. כאשר [johnkimdinh] מצא שיטה להוסיף ESP8266 למחשבון מדעי (תרגום מכונה), כמו גם הפעם סביב זה מחשבון KENKO FX-82M אשר מופיע דומה eerily fx-82m.

בסרטון שלו, [johnkimdinh] מדגים את האק שלו אשר יש ממשק אינטרנט עבור שידור מספרים למחשבון. זה נעשה על ידי גישה ללוח המקשים ניצול ה- GPIOS ESP8266, כמו גם זה בעצם המקבילה של הקלדת מרחוק. שאר המעגל נשאר שלם כל כך הרבה יותר עבודה והפונקציות האחרות צריכות להיות מוצעות מרחוק גם כן.

אולי זה האק הוא הכי טוב בכושר כמו מסך מסור עבור פלט מדידות, כמו גם נתונים אחרים אשר דורש איזה סוג של עיבוד לאחר האדם קריא. אם איטרציה הבאה מספקת את היכולת שבדק את המסך אנו באמת מקבל איפשהו. אנו דמיינו מחשבונים כאלה מנוצלים כמו העתיד של החינוך שבו קישוריות מנוצל כדי לאחזר מגוון של פרמטרים אמיתיים עבור המטלות. הוסף כמה חיישנים לתוך תערובת, כמו גם זה יכול להיות הדבר העצום הבא עבור גזע.

בעבר, היו לנו מחשבונים שניתנו חיים לעשות וקטור, כמו גם מטריקס מתמטיקה esp8266s מחובר TI-84 מחשבונים. אחרי הכל, לכל אחד יש מחשבונים, הם פשוט צריכים להיות פרוצים!