תקציב מהיר גרזן מוסיף כיסוף אזעקה

רק לאחרונה היו הרבה קטעי וידאו הולך ברחבי האינטרנט על כמה את הכיסים הגדולים ביותר בעולם. רק לשים, אם הם רצו משהו שיש לך, הם הולכים לקחת את זה כמו גם שאתה כנראה לא שם לב. תמיד שמרתי על התקציב שלי בכיס הקדמי שלי, כמו גם בדרך כלל עם היד שלי, אבל הם אפילו הראו אותם מסתובבים כי בסרטון (אתה לא תמיד יכול להיות ערני).

היה לי את הרעיון לעשות איזה סוג של אזעקה כי היה הולך אם כל אדם אבל אני חיסל את התקציב מכיס שלי. גוגל מהיר עיין בטונות של אזעקות תקציב, אולם ראיתי כי לכולם היה כרטיס אשראי ציון גורם (זה טוב), כמו גם לעשות רעש כאשר הוא נתון לאור (זה רע). זה מייצג בעיה בהתחשב בכך כייסים בסרטונים נטו לא לפתוח את הארנקים עד מאוחר יותר במקום עוד אחד. הייתי זקוק למשהו שיגרום לרעש כפי שהוא בוטל מהכיס שלי. הרבה חשוב, הייתי צריך את האזעקה כדי להימצא בתוך הארנק. זה מיד עושה את התקציב שלילי, כמו גם יהיה אידיאלי לגרום למישהו להפחית אותו כמו גחלים חמות.

התרחשתי שיש לי כמה אזעקות חלונות מגנטיים בישיבה. הם רק זמזום חזק עם מתג מגנטי ריד. לאחר החזקת אחד כמו שלי גרוע שלי שמן מוזנח ארנק, ראיתי כי אזעקה היה בערך עובי בדיוק כמו כל כרטיסי השירות הישן הייתי צריך לנקות את התקציב שלי בכל מקרה.

אני מיד קרע את האזעקה מלבד גם התחלתי לתכנן בדיוק איך אני הולך לסלים אותו ככל האפשר. הרבה של עובי הוא מן המקרה, הסוללות יהיה התורם הגדול ביותר. לאחר להרוס את הזמזם מאחד על ידי מנסה לחטט אותו מן המתחם הפלסטיק שלה, קיבלתי החלטה לעזוב את זמזם, כמו גם רק באינטרנט עם עובי. אחרי הכל, אם אב הטיפוס עבד טוב, אני יכול סגנון משהו בציון אשראי סוג כרטיס היבט מאוחר יותר. כלומר, אם תוחלת הריבית שלי היתה מספיק זמן כדי לעשות דבר כזה.

ההתאמה האמיתית היחידה שעשיתי אזעקה עצמה היתה לאו”ם הלחמה המתג ריד, כמו גם להעביר אותו לסוף כל הבלגן כולו. זה יאפשר לו להיות ב “עמוד השדרה” של התקציב, כמו גם לשמור על מתג ההפעלה בפתיחה לגישה פשוטה. השאר היה רק ​​חותך כמו הרבה בתפזורת ככל האפשר, כמו גם דברים הדבקה חם יחד.

זה באמת עובד בדיוק כצפוי. ישנן שתי אפשרויות עבור ההתראה, צלצול אחד בעת הוסרו, או אזעקה מתמדת. השדרוג הענקי היחיד שהייתי מציע יהיה מגנט חזק יותר, כך שזה לא היה צריך להיות מיושר בצורה מושלמת.