אפל, כמו גם פטל PIS

עמוק במעיים של האינטרנט יש כמה אנשים משוגעים שיש להם רישום רצון של מה הבא אפל השני צריך להיראות. היכולות של מכשיר חלום זה של 80s retrocomputing הוא בדרך כלל כאמור להיות משהו עם מעבד 32 סיביות, מערכת ההפעלה UNIX, גרפיקה עכשווית, כמו גם ברשת. זה נראה הרבה כמו פטל PI, כך [דייב] פיתחה Apple II כדי פטל PI כרטיס מתאם.

לאחר PI לדבר עם Apple II על פני חיבור סדרתי לא באמת לספק מכשיר גם את היכולות המלאות של האחר. כדי לתקן בעיה זו, [דייב] מורכב שתי חתיכות של תוכנה. הראשון הוא daemon יוניקס כי מקשיב את Apple II על חיבור יציאה טורית, התמודדות עם חיבור מקלדת Apple II. החלק השני של יישום התוכנה הוא prodos דיסק נתוני תמונה פועל על Apple II. עם שתי חתיכות אלה, [דייב] יכול להפעיל את התפוח על raspi, או להפעיל את raspi על תפוח, שליחת נתונים כמו גם נתונים אחורה כמו גם ללא כל בעיה.

מלבד הצעת אפל יוצאת דופן, כמו גם אפל מדהימה לממשק UNIX, Apple II PI גם יש הרבה יתרונות כי לא יכול להיות ברור בקלות. Apple II Compact מתאם פלאש יכול להיות מנוצל ככונן קשה פנים עבור חתיכות אלה של חומרה אפל מסורתית, כמו גם את כרטיס Ethernet Uthernet עבור AII מביא רשת. שני גאדג ‘טים אלה הם יקר באופן אבסורדי בהשוואה להוצאות האלמנטים של Apple II PI, כמו גם מה שהם נותנים את השולחן ניתן להעתיק במהירות על ידי Apple II PI.

Apple II PI הוא רק לוח צדדי קל עם כמה נגדים, כובע, כותרת, מהפך 7404, כמו גם שבב תקשורת זה 5 $ עבור כמות אחת. אם כבר יש לך raspi תלויים סביב workbench שלך, כמו גם רוצה מרק את אפל השני עם כמה יכולות חומרה מטורפות, אתה באמת לא יכול לעשות הרבה יותר טוב מאשר מקבל אחד אלה Apple II לוחות PI. עכשיו אם אנחנו יכולים רק לגלות את קבצי הלוח …

וידאו של Apple II PI להלן, מראה את כל היכולות המדהימות של תפוח PI-מופעל. תודה [ITAY] לשליחת זה.