בניית גלגל הידרופוני משלך

הידרופוניקה היא שיטה יעילה של צמחים גדל בתוך הבית שלך עם לנצל של מדיום מים כמו גם תאורה מלאכותית. זה בדרך כלל כולל שיש מערכת לגייס, כמו גם להקטין את מפלס המים סביב הצמחים לתת לשורשים לנשום, בכל זאת זה יכול צריך קצת אינסטלציה לא טריוויאלי. [פיטר] ביקש במקום לבדוק את הממלכה של הידרופוניקה גלגל לגדל כמה רכיבים לסלט.

הרעיון הוא להיות תרמילים רכוב על הרכבה מפנה, בדומה לעגלות על גלגל פריס. על ידי הפיכת הגלגל לאט, כל תרמיל מבלה כמות מסוימת של זמן שקוע, כמו גם כמות מסוימת של זמן באוויר חופשי. זה מאפשר לרמת המים להישאר קבוע כמו גם רק את דרישת תרמילים לזוז.

מיכל האחסון עבור ההתפתח הוא פשוט סל אחסון פלסטיק מחנות חומרה אזורית, עם הגלגל התאספו מהסיכויים שונים, כמו גם הקצוות, כמו גם רכיבים לחתוך לייזר, מה שהופך את זה לבנות מאוד אפשרי עבור אלה עם גישה לאחורית. מנוע צעד מספק את כוח המניע, עם הרכבה השלמת סיבוב אחד לשעה.

[פיטר] יש להפעיל את הגאדג ‘ט במשך כמה חודשים עכשיו, וציין כי יש בעיות עם צמחים ספציפיים שמירה על אחיזתם אל הגלגל, בנוסף לצמיחה אצות במדיום המים. יש מקום לקידום עם זאת, זה מתפתח מצוין, כמו גם אנו מקווים [פיטר] יהיה משרת כמה סלטים טריים טעים בקרוב.

עבור עוד אחד לקחת, אולי אתה רוצה hydroponics שלך השמש מופעל?

[תודה nils!]