מד צעדים עבור בעלי אוגר מודעים קלוריות

Arduino יש השראה רבות עבודות יצירתיות שיכול להיות מועיל לאנושות. Arduino אוגר גלגל מד צעדים על ידי [ג ‘ון Mueller] מצד שני הוא יצירה כי הוא משתמע עבור חיות מחמד חמוד פרוותי. כאשר הבת של ג’ון מילר רצתה לעקוב אחר מטיול הלילה של אוגר, ראתה את זה הזדמנות להביא אותה בטכנולוגיה. הפרויקט מורכב מגלגל אוגר עם מגנט שמפעיל את העברת ריד על השלמת מהפכה. האסיפה כולה מותאמת אישית ו [ג’ון מילר] עושה עבודה יוצאת מן הכלל המתעד את הבנייה עם הרבה תמונות ברורות.

ההגה הוא מודבקת פיר עם נושאת כדור בקצה אחד ואת כל העניין הוא מותקן בצד של הכלוב, כך שניתן לבטל בקלות תחזוקה. המתג ריד מוטבע בחסימת הרכבה העץ כך שהכבלים המקשרים עוברים מתוך האסיפה. זה מונע את האוגר מגיע במגע עם הכבלים או לפגוע בו בכל דרך שהיא. LCD ו Arduino Uno ממוקמים מחוץ לכלוב ומשמשים כדי להציג את המהפכות של הגלגל, כמו גם מיילס שווה ערך.

הקוד של Arduino הוא גם מסופק עבור כל מי שרוצה לשכפל את הפרויקט ואת הווידאו להלן מראה את העבודה של הפרויקט. הפרויקט יכול להיות גם ממושך לספור קלוריות שרפו כמו גם ריצה מהירות. פרויקט זה הוא דוגמה ראשונה של איך הטכנולוגיה יכולה לשמש כדי לסייע והוא דומה לגלגל אוגר IOT כי tweets כל תנועה של חיי אוגר.