החיים על החוזה: פריצה המסים שלך

אתה קבלן, כמו גם אנשים משלמים לך לעבוד בפיג’מה שלך. זה חיים של מותרות, עם זאת, כאשר מגיע זמן המס, אתה נמצא בעולם של כאב, כמו שאתה השאלה למה אתה אפילו עושה את זה. מסים הם מסובכים, עם זאת יש כמה כלים אתה יכול לנצל כדי להפוך אותו פחות מייסר על כיס שלך. עם תכנון כמו גם חריצות, אתה יכול להגדיל באופן משמעותי את כמות הכסף שנשאר בחשבון הבנק שלך.

אנחנו לא מורשים עורכי דין מס או רואי חשבון, אז לקחת מה עם ערימת מלח, להתייעץ אנשים מתאימים לפני שאתה עושה משהו גדול, כמו גם לא להאשים אותנו אם אתה מקבל קושי לכל דבר שאתה עושה. כמו כן, עצה זו חלה על ארצות הברית. אם אתה מבין כמה טכניקות עבור המדינה שלך, אנחנו רוצים לשמוע אותם בהערות.

שילוב

הקבלנים יכולים לעשות את כל עבודתם כאדם. העסק שאליו אתה חוזה יקבל SSN שלך, ולאחר מכן להגיש סוג 1099 למס הכנסה כי קובע “שילמנו את האדם הזה $ n השנה”. זה קל, יש קצת ניירת קצת, כמו גם עסקאות נהדר של אנשים לעשות את זה. עם זאת, יש הרבה סיבות גדולות למה אתה תהיה הרבה יותר טוב שילוב כמו LLC, כמו גם שיש את כל העבודה שלך לעשות עם העסק שלך. הסיבות הגדולות ביותר הן אחריות, כמו גם חוב. בעיקרו של דבר, אם מישהו תובע את LLC, הגרוע ביותר שיכול להתרחש האם אתה מאבד את העסק. כמו כן, אם העסק פועל התחייבות פיננסית, כמו גם אז הולך רגל, הבעלים אינו מאבד את הנכסים האישיים שלהם. יש הרבה דברים של אזהרות לכך; אם אתה צריך אישית cosign הלוואה בנקאית, למשל. הבנקים לא רק הולך לספק LLC ערימת כסף ללא שיטה לבטחת כי הם מקבלים repaid.

יש מונח בשם “פירסינג את הצעיף העסק”, כלומר, שלפעמים בתי המשפט יכולים לקבוע כי LLC הוא רק פגז, כמו גם אתה יכול להיות תבע אישית או יש את הנכסים שלך תופס. זו הסיבה שזה חשוב להגדיר חשבון בנק נפרד, כרטיסי ביקור, אתר אינטרנט, כמו גם כל האחרים לקבוע אפשרי כדי להראות כי העסק באמת הוא עסק.

השורה התחתונה היא שאם אתה עושה עבודה עבור מישהו, אז אתה רוצה להגדיר חברה כדי להגן על עצמך. הגדרת אחד קלה. זה נעשה עם המשרד של המדינה שלך, שהוא בדרך כלל מזכיר המדינה, כמו גם כולל על סוג האינטרנט, כמו גם כמה מאות מאות דולר לנתונים (בתוספת תשלום שנתי לחדש). זה יכול להתבצע בעוד שעה או פחות. שים לב כי בקליפורניה LLCs צריך לשלם תשלום שנתי של $ 800, אז אם אתה מקבל הקבלן בחזרה, זה דמי תלול. אחרים מציין זה הרבה פחות. לאחר מכן היית הולך לאתר האינטרנט של IRS, כמו גם נתונים עבור עין. זהו סוג באינטרנט שנמשך כ 3 דקות, כמו גם תוצאות בדוא”ל עם עין שלך, מספר מנוצל כדי לקבוע את העסק שלך למס הכנסה.

לאחר מכן, ללכת לבנק, כמו גם לפתוח את העסק בדיקה חשבון. תוכלו לדרישה את המידע על LLC. לבסוף, לקנות שם התחום שלך, לקבל כרטיסי ביקור, כמו גם לקבל את הרגל של ניצול הדוא”ל העסק שלך עבור כל העסק.

הוצאות

הוצאות הן כלי רב עוצמה מאוד לחסוך כסף על מסים. בתכנית של עושה עסקים, אתה לוקח את ההכנסה שלך, לחסר את ההוצאות שלך, כמו גם זה הרווח שלך, אשר במס. אם אתה יכול להגביר את ההוצאות שלך, אז יש לך פחות הכנסות שניתן במס. זה כולל חכירה עבור משרד, תקשורת (אינטרנט, כמו גם טלפון סלולרי), ציוד משרדי, כמו גם ציוד, נסיעה לעבודה, כמו גם הרבה דברים אחרים החשובים בחיי היומיום שלך כקבלן.

כפי שהזכרתי קודם, אתה צריך לחשוב על שילוב. אם אתה לא משולב אתה עדיין יכול לעשות ניכויים על ידי הגשת הכנסה 1099 שלך, כמו גם רווחים לא מדווחים על שגרת ג. להיות משולבים מכסה יותר רווחים מאשר רק 1099, כמו גם עבודה לא מדווחים.

אנשים שאינם משולבים וכן לא נתונים שגרתית C עשויה רק ​​לנכות עלויות על לוח הזמנים שלהם על ידי בחירה כדי “לפרט” את הניכויים האלה. עם זאת מס הכנסה מציעה משהו שנקרא “ניכוי נפוץ”, כמו גם אם הפריטים שלך הם מתחת לסף זה, עלויות שלך לא יספרו בנפרד; הוצאות אלה לא לסייע להפחית את נטל המס שלך.

אם יש לך LLC, אז אתה יכול לחסר את העלויות מהרווחים ישירות, כדי להבטיח כי מה זורם לך כבר יש את העלויות מנוכות, צמצום ההכנסה החייבת שלך. אתה עדיין תוכל לקחת את הניכוי הנפוץ בנוסף לכך; זה העסק שלך ניכוי עלויות כמו גם לך כמו פרטית לוקח את הניכוי הנפוץ. במילים אחרות, לאחר LLC אומר שאתה יכול להוריד את נטל המס שלך יותר על ידי ניצול הוצאות.

כל הכלים הללו הם הוצאות עסקיות לגיטימיות.
אתה יכול לעלות הרבה יותר ממה שאתה חושב, כמו גם חשוב לעקוב אחר זה כמו שאתה הולך. כל טיול שאתה לוקח את המכוניות שלך ואת truck can be expensed at 53.5 cents per mile, so keep a record of each trip. If you utilize a space in an apartment for your house office, then the fraction of your apartment’s square footage that is utilized for the office counts. Your smartphone’s expense as well as plan are a business expense, as is your Web as well as computer, as well as any type of other devices you utilize for your business (like your oscilloscope). You shouldn’t take this as well far, though; fraud is illegal, as well as the IRS gets extremely dissatisfied if you try to cost all your food, vacations, as well as other things that can’t be justified as a business expense. These are costs for the business, not for your pastime or personal use, so if you utilize something for both business as well as personal, you must only count the fraction that is utilized for business. The IRS most likely isn’t going to audit you, however if they do then you want to be able to protect the numbers you provided them.

For all expenses, make sure that you utilize your business bank account as well as keep studious records like receipts as well as mileage logs.

יתרונות

If you work at a business job, you may have benefits like health and wellness insurance, a 401k with matching, as well as other perks. As an LLC you can do the exact same thing, as well as many of those are costs that aren’t taxed. Your LLC can pay for your health and wellness insurance, or if not then you can deduct the expense of your health and wellness insurance coverage on your 1040 if you are self-employed. It’s likewise possible to set up a solo 401k plan, which lets you contribute towards your retirement, as well as it lets your LLC contribute to it as well.

Invoicing

All earnings should be constructed out to your LLC as well as go directly into your business bank account. invoices that you send to your clients should have your business name on them. Make sure that the invoice includes any type of appropriate taxes. If you don’t gather taxes from your client, you’re still accountable for them, as well as it eats into your margins. every year (assuming they pay you more than $600), your clients will have to provide you a 1099 form, which states to the IRS “We paid this business $X.” Make sure that the 1099 utilizes both your business name as well as the EIN connected with your business.

Paying Yourself

Normally all the web earnings would flow with to your personal return. You will pay earnings taxes plus self-employment taxes on this income. Self-employment taxes are the medicare as well as social security taxes that would be immediately withheld at a typical job, as well as you can’t getaway them by being self-employed. You should definitely be budgeting for these taxes, as well as you’re supposed to pay the IRS quarterly estimated tax payments. This is one reason why contractors must fee a great deal more per hour than what they would make in a salaried job.

There is a neat thing that you can do if you made a decent amount of money, though: the IRS lets you data a type (2553) that enables you to elect for S-Corp taxation. This enables you to get paid two different ways; as a income as well as as a distribution. Distributions are not subject to self-employment tax. So if your LLC brings in $100k, you can pay yourself a decent income like $60k, as well as pay self-employment as well as earnings tax on that, as well as then provide yourself a distribution at the end of the year of $40k, as well as pay only earnings tax on that. You have to pay yourself a income that’s reasonable for your industry, so you can’t prevent the self-employment tax entirely, however this is a excellent method to prevent having to pay self-employment tax on ALL your income.

Final Notes

There are great deals of methods to set up your contracting business to ensure that you can save some money. They’re not particularly difficult, as well as none need a lawyer. discover about the terms hastily mentioned above as well as discover out if they are appropriate for you. talk to an accountant. have them do your taxes for you for the very first year as well as after that if it’s particularly messy. They will save you more than they cost, so it’s to your benefit, as well as the more diligent you are with record-keeping, the more you save.

Do not push the limits. You don’t get to insurance claim that taxes are unconstitutional or that your weekend getaway to Hawaii was a business cost (you can go to Hawaii for training or a conference, however any type of extra time or activities must be clearly separated as a personal הוֹצָאָה). most likely you will data your taxes as well as the IRS will just accept them. however if something goes wrong or you push something as well far, then you can lose the business veil, or the IRS can put you with a agonizing ordeal. It may not be a full audit, however if they have a question, it’s nice to be able to response quickly as well as with certainty. keep great documentation on yהעסק שלנו לעומת עלויות אישיות לפחות 6 השנים האחרונות. הטכניקה היא לנצל את הסיכויים להציל, לא להתהוות אותם.