שאל Hackaday: מדוע טלפונים נבונים מודולריים נכשלים?

זכור את כל הדיבורים על טלפונים נבונים מודולריים? הם נשמעו מדהים! במקום לשדרג את הטלפון שלך היית פשוט לשדרג את החלקים קצת כמו מחשב עם זאת פשטני יותר. ובכן זה נראה טלפונים מודולריים מתים (וידאו, מוטבע להלן) גם לאחר הרבה יצרני הטלפון הגדולים היו קופצים על התזמורת. אפילו גוגל יצא על הלוח עם Google Ara אשר בוטלה לאחר מכן. LG פרסמה את G5 אבל זה לא התייחס גם טוב. מוטו Z מ Motorola נראה ניסיון מן אותו חוסר עניין. באז היה שם כאשר הרעיון של טלפונים מודולריים אלה הוכרז, כמו גם אנשים היו באמת יצאו לגבי האפשרויות. מה השתבש?

עבור אנשים בגין מצפים לטלפונים שלהם יש כל על סיפון כבר, בין אם זה להיות מצלמות, GPS, WiFi, קיבולת גבוהה סוללות או מסכי ברזולוציה גבוהה. הצרכנים מצפים לדברים האלה כדי למצוא תקן. למה הם יצאו, כמו גם לקנות מודול כאשר טלפונים אחרים על השוק כבר יש את הדברים האלה?

בטח שאתה יכול לקבל קצת מוזר, כמו גם מודולים נפלאים כמו רמקולים חזקים או אולי מקרן, אבל הביקוש למוצרים אלה היה קטן. כמו גם מאז תוספות אלה כבר מוצעים כמו אביזרים נפרדים לא נעול עד התקן אחד, זה היה לא מתנע מההתחלה.

כאשר עשינו את המחקרים האישיים שלנו. מה שגילינו הוא שרוב האנשים לא אכפת לנו מודולריזציה של פונקציות הליבה. הם מצפים לכולם להיות שם, תמיד לעבוד כמו גם להיות עקבי. – מהנדס להוביל עבודה Ara

ההחברות של הטלפונים האלה היתה מרתקת לציין לפחות, האם הם באו למיינסטרים. זה פשוט נראה שהציבור רוצה טלפונים אלומיניום רזה חלקים כי הם מתייחסים יותר כתנאי סימן מכל דבר אחר. טלפונים מודולריים צריך להיות מגושם יותר כדי להתאים את כוח / נתונים מסילות, כמו גם מגנטים עבור המודולים, כך שהם לאבד בכיסות. ובכל זאת, אנו מקווים שהמושג חוזר בעתיד, כמו גם לא נשאר על ערימת התיישנות.

האם אתה קונה טלפון חכם מודולרי? גם אם זה גדול יותר או יקר יותר? האם זה באמת למה הם נכשלו?